Seo Sistemi P'tesi - Cuma 9:00-18:00
Email info@seosistemi.com Tel: +90 212 909 43 97
Seo Sistemi P'tesi - Cuma 9:00-18:00
Email info@seosistemi.com Tel: +90 212 909 43 97

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

1.3 milyardan fazla kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük 2. ülkesi olarak adlandırılan Facebook, büyüklüğü tartışılmayan nadir platformlardan biridir. Bireysel kullanıcılardan tutun da sağladığı kolaylıklar ile küçük & büyük tüm işletmelere kapılarını açan Facebook, etkileşim konusunda da en fazla avantajı sağlayan platform olmuştur
Facebook reklamları doğru insanları bulmayı, onların dikkatini çekmeyi ve sonuç almayı kolaylaştırır.
 
Potansiyel Müşterilerinize Ulaştırıyoruz
Facebook’ta reklam vermek size potansiyel müşteri bulmanızı sağlar. Demografik özellikler, davranışlar veya iletişim bilgilerine göre hedef kitlenizi seçebiliriz ve doğru hedef kitleyle müşterilerizin
sizi görmesini sağlayabiliriz.
 
Hedef kitlenizin ilgisini çekiyoruz
Reklam formatlarımız göz alıcı ve esnek olmanın yanı sıra her cihazda ve bağlantı hızında çalışır. 
İster video, fotoğraf veya metin isterseniz de bunların bir kombinasyonunu oluşturarak en doğru hedef kitleyip seçip reklamlarınızı oluşturuyoruz.
 
Sonuçları raporluyoruz
Reklam raporlama araçlarımız reklamlarınızın işletmenizi nasıl etkilediğini görsel ve okuması kolay raporlarda gösterir.
Okunması kolay istatistik raporlarıyla Facebook, Instagram ve Audience Network’te yayınladığımız reklamların işletmenize olan etkisini anlamak için detaylı raporlama sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Facebook Reklamları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacağız. 

 Email   info@seosistemi.com

Tel:  +90 212 909 45 47