Seo Sistemi P'tesi - Cuma 9:00-18:00
Email info@seosistemi.com Tel: +90 212 909 43 97
Seo Sistemi P'tesi - Cuma 9:00-18:00
Email info@seosistemi.com Tel: +90 212 909 43 97

SEO SİSTEMİ

Seo Sistemi Nedir?

Bir web sitesi kurdunuz ama mevcut müşterilerinizin dışında pek gelen yoksa, sizce eksik olan nedir? İnternette milyonlarca insan dolaşıyorken, neden web siteniz yeni müşterileri çekemiyor?

Belki kendi müşterileriniz bile internette başka şirketleri keşfediyor?İnternet üzerindeki insan trafiğinin akışı, normal hayattakine benzer. Nasıl ki, ana cadde üzerinde olan bir mağaza daha çok insan tarafından ziyaret edilirse, internetteki insan trafiğini yöneten arama motorlarında üst sıralarda çıkmak da, müşterilerin sizin sitenize akmasını sağlayacaktır.

Bunu yapabilmek için, milyonlarca insanı yönlendirme gücüne sahip olan arama motorlarının sizi keşfetmesini sağlamanız gerekiyor.

Ne işe yarar?

SEO uygulamaları, sitenizin arama motorlarındaki reytingini artırıp, üst sıralarda çıkmasını sağlar.  Böylece, siz de internetin arka sokaklardan, ana caddesine çıkmış olursunuz. 

SEO İngilizce “Search Engine Optimization” teriminin ilk harflerinden oluşan bir kısaltmadır. SEO’nun Türkçesi  “Arama Motoru Optimizasyonu” demektir. İnternet sitelerini ziyaret edenlerin yüzde 90’ı arama motorları üzerinden giriş yapıyor. Yani, yeni sitelerin keşfedilmeleri için en önemli imkan arama motorlarında önce çıkmak.  

Arama motorlarının kitleleri yönlendirme gücünden yararlanmak için bizimle çalışarak, kurumunuzun kendi kategorisindeki arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz.Araştırmalara göre, internette arama yapan insanların %85’i sadece ilk iki sayfaya baktığını, devamını ise pek kontrol etmediğini göstermektedir. Bu yüzden alanında ilk iki sayfada çıkan firmalara müşteri akını yaşanmaktadır.

SEO Sistemimiz, sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünürlüğünü sağlayıp sitenizin daha çok ziyaretçi çekmesi için çalışacaktır.

Profesyonel ekibimiz tarafından kurumunuza özel olarak hazırlanacak SEO Stratejisi ve Sosyal Medya projeleri ile online dünyada daha görünür hale gelebilirsiniz.

1000
Web Sitesi
1000
Optimize Edilen Site
0%
Memnuniyet
0
Yıllık Tecrübe

Seo çalışmaları ile harika sonuçlar elde edin!

İnternet hızla büyüyen bir alan ve iş hayatı hızla internet üzerine geçiş yaşıyor. Siz sektörünüzdeki yerinizi sağlamlaştırırken biz uzman ekibimizle online pazardaki konumunuzu sağlamlaştırmaya çalışalım.

SEO ANALİZİ

 İlk olarak web sitenizin analizini yaparız. Böylece nasıl bir çalışma sistemi oluşturulması için gerekli olan adımı atmış oluruz. Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.